Bohoslužby v Olomouci

Bohoslužby v Olomouci, kam na mši svatou v Olomouci?

AKTUALIZOVÁNO 22.4.2024 – Zjistili jste nesrovnalosti? Napište prosím na jiri.stasta(a)gmail.com

Mše svaté pravidelně pořádané v Olomouci a okolí.

Neděle – bohoslužby

7:00sv. Cyrila a Metoděje
7:30sv. Mořice, bazilika svatý Kopeček
8:00katedrála sv. Václava, sv. Barbory
8:30Panny Marie Pomocnice – Hodolany
9:00svatého Michala (Žerot. nám.), sv. Mořice, sv. Urbana (Holice), Panny Marie Pomocné (Nová Ulice)
9:35sv. Filipa a Jakuba (Nové sady)
10:00katedrála sv. Václava, Zvěstování Páně (kapucíni), sv. Cyrila a Metoděje (Hejčín), bazilika svatý Kopeček
10:30sv. Ondřeje (Slavonín)
11:00sv. Kateřiny
12:15Zvěstování Páně (kapucíni)-anglicky,
15:00sv. Jana Sarkandra, svatý Kopeček
17:00kapucíni
18:00kapucíni
19:00Panny Marie Sněžné
Kaple v římském Nepomuceno, Dílna Všech svatých

Pondělí

6:00Neposkvrněné početí – dominikáni,
7:00katedrála sv. Václava
8:00sv. Mořice
9:00svatý Kopeček
13:00Panny Marie Sněžné
16:00sv. Michala
17:00Zvěstování Páně (kapucíni)
17:30sv. Cyrila a Metoděje (Hejčín)
18:00dominikáni
Naše realizace

Úterý

6:00Neposkvrněné početí – dominikáni,
7:00katedrála sv. Václava
8:00sv. Mořice
9:00svatý Kopeček
13:00Panny Marie Sněžné
16:00sv. Michala
17:00Zvěstování Páně (kapucíni), sv. Barbory (Chvalkovice) Z
18:00dominikáni, sv. Barbory (Chvalkovice) L

Středa

6:00Neposkvrněné početí – dominikáni,
7:00katedrála sv. Václava
8:00sv. Mořice
9:00svatý Kopeček
15:00kaple sv. Ducha (hospic)
16:00sv. Michala
16:45sv. Štěpána (Hradisko)
17:00Zvěstování Páně (kapucíni)
17:15sv. Filipa a Jakuba (Nové Sady) – mimo 2. středu v měsíci, kaple Panny Marie (Rožňavská) – 2. středu v měsíci, sv. Jana a Pavla – poslední středa v měsíci, sv. Ondřeje (Slavonín) – mimo poslední středu v měsíci
17:30sv. Cyrila a Metoděje (Hejčín)
18:00 dominikáni, řeckokat. farnost Sestoupení sv. Ducha, Panny Marie Pomocnice (Hodolany), sv. Urbana (Holice),
19:00Panny Marie Sněžné

Čtvrtek

6:00Neposkvrněné početí – dominikáni,
7:00katedrála sv. Václava
8:00sv. Mořice
9:00svatý Kopeček
13:00Panny Marie Sněžné
16:00sv. Michala
17:00Zvěstování Páně (kapucíni), sv. Barbory (Chvalkovice) Z
17:30sv. Cyrila a Metoděje (Hejčín)
18:00katedrála sv. Václava, dominikáni, sv. Barbory (Chvalkovice) L

Pátek

6:00Neposkvrněné početí – dominikáni,
7:00katedrála sv. Václava
8:00sv. Mořice
9:00svatý Kopeček
19:00Panny Marie Sněžné
15:00kaple sv. Ducha (hospic)
16:00sv. Michala
16:45sv. Štěpána (Hradisko)
17:00Zvěstování Páně (kapucíni), Panny Marie Pomocnice (Nová ulice) Z
17:30sv. Cyrila a Metoděje (Hejčín)
18:00 katedrála sv. Václava, dominikáni, Panny Marie Pomocnice (Nová ulice) L, svatý Kopeček, sv. Barbory (Chvalkovice), Panny Marie Pomocnice (Hodolany), sv. Urbana (Holice),

Sobota

6:00Neposkvrněné početí – dominikáni,
8:00katedrála sv. Václava, sv. Mořice, sv. Štěpána (Hradisko) – první sobota, sv. Cyrila a Metoděje (Hejčín)
9:00sv. Michala, svatý Kopeček
9:00svatý Kopeček, sv. Barbory (Chvalkovice)
15:30kaple sv. Ducha (hospic)
18:00dominikáni

Rozpis pro mše svaté v Olomouci a blízkém okolí byl zpracován podle podkladů arcidiecéze Olomouc.

Přejít nahoru